Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Rodzice i Uczniowie,
         w związku z obowiązującą epidemią wirusa COVID-19 i podwyższonym reżimem sanitarnym rok szkolny 2020/2021 nie zostanie zainaugurowany uroczystym apelem dla całej społeczności szkolnej.

1 września odbędą się wyłącznie krótkie spotkania wychowawców z klasami i grupami przedszkolnymi zgodnie z przyjętym harmonogramem i zasadami bezpieczeństwa:

godz. 8:30- grupa przedszkolna młodsza i starsza (wejście do budynku od strony boiska)

godz. 8.30- zerówka, klasa VIII (wejście główne do budynku)

godz. 8:45- klasa II i klasa III (wejście główne do budynku)

godz. 9:00- klasa I i klasa VII (wejście główne do budynku)

godz. 9:15- klasa V i klasa VI (wejście główne do budynku)

W Przedszkolu i Oddziale ,,0” na spotkanie z wychowawcą grupy przychodzą wyłącznie Rodzice bez dzieci (jeden Rodzic od każdego dziecka).

Dzieci z klas I-III przychodzą na spotkanie z wychowawcą w towarzystwie jednego Rodzica.
Uczniowie klas V-VIII przychodzą na rozpoczęcie roku bez Rodziców.

Uczniowie i Rodzice gromadzą się przed wejściem głównym do budynku o wyznaczonej godzinie spotkania, następnie wychowawca zaprowadza grupę do przypisanej jej sali.

W spotkaniach z wychowawcami biorą udział wyłącznie osoby zdrowe, które nie wykazują żadnych objawów chorobowych.

Rodzice wchodząc do budynku szkoły i przedszkola zobowiązani są do założenia maseczki ochronnej zasłaniającej nos i usta oraz do zdezynfekowania rąk i utrzymywania w miarę możliwości zalecanego 1,5 m. dystansu od innych osób.

Msza Święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się w kościele w Górach Wysokich 30 sierpnia o godzinie 12.00