Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Państwo,

zgodnie z zaleceniami zawartymi w rozporządzeniu Rady Ministrów z 10 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącymi sposobu organizacji zakończenia roku szkolnego i po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną Dyrektor Szkoły w porozumieniu z Radą Pedagogiczną postanawia, że zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się zgodnie z przyjętym sposobem i porządkiem:

Dyplomy oraz świadectwa będą wydawane przedszkolakom i uczniom przy głównym wejściu do budynku szkoły w obecności wychowawcy grupy/ klasy i dyrektora.

Czwartek 25.06.2020 r.
godz. 9:00 Przedszkole grupa najmłodsza
godz. 9:45 Przedszkole grupa starsza
godz. 10:30 Zerówka

Piątek 26.06.2020 r.
godz. 9:00 klasa I
godz. 9:30 klasa II
godz. 10:00 klasa IV
godz. 10:30 klasa V
godz. 11:00 klasa VI
godz. 11:30 klasa VII

Prosimy, żeby dzieciom przy odbiorze dyplomów i świadectw towarzyszył maksymalnie jeden rodzic. Zgodnie z reżimem sanitarnym uczniowie odbierający świadectwa na zewnątrz budynku nie muszą mieć maseczek, natomiast proszeni są o przyjście do szkoły z własnym długopisem, rękawiczkami i o zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m. od drugiej osoby.

Odbiór świadectw jest możliwy w wyznaczonym terminie, ale nie jest obowiązkowy. Świadectwa będzie można również odebrać w późniejszym terminie uzgodnionym z dyrektorem.

Przypominamy o konieczności zwrotu wypożyczonych laptopów szkolnych oraz podręczników i innych wypożyczonych pozycji z biblioteki szkolnej. Książki należy zapakować do przezroczystej, podpisanej reklamówki i dostarczyć do szkoły w dniu zakończenia roku szkolnego.

Dyr. M. Cocek